Описание
Характеристики
Информация для заказа
J110 Powerful, mobile power bank, 60000mAh, dual Type-C input, single Type-C and 3 × USB-A outputs, support fast charging protocols
1. Capacity: 60000mAh, 222Wh. Rated capacity: 32400mAh (5V TYP 3A).
2. Input:
1 × Type-C 1 – 5V / 2.4A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W max.
1 × Type-C 2 – 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W max.
3. Output:
1 × Type-C 1 – 5V / 2.4A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W max.
1 × USB-A 1 – 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 22.5W max.
1 × USB-A 2 – 5V / 2.1A.
1 × USB-A 3 – 5V / 2.1A.
Total output: 5V / 3A (max).
4. Fast charging protocol support: for PD3.0 / PD20W / QC3.0 / QC2.0 / FCP / SCP / AFC and other fast charging protocols.
5. Material: PC + ABS flame retardant shell + lithium polymer battery.
6. Indication: LED digital display of power level. Green indicator of PD / QC fast charging.
7. Sizes: 142 × 96 × 71mm.
8. Weight: 1263g.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Высота | 177 мм |
| Вес | 1852 г |









