Описание
Характеристики
Информация для заказа
Remax RPP-566 Lesu II Series PD20W+QC22.5W Fast Charging
Remax RPP-566 Fast Charging Power Bank 22,5 Вт 80000 мАг Білий - це швидкий зарядний пристрій потужністю 22,5 Вт та ємністю 80000 мАг. Технічні характеристики Білий колір Розмір: 164*107*70 мм Вага: 1230 г Місткість акумулятора: 80000 мАг/3,7 В/296 Втч [ВХІД]Тип-C1/Тип-C2: 5В-2А/9В-2А/12В-1,5А 18Вт (Макс.): PD3.0 PD2.0 QC3.0 QC2.0 Apple 2.4A BC1.2 【ВХІД】IPH:5В-2А/9В-2А/12В-1.5А 18Вт(макс.):PD3.0 PD2.0 Apple 2.4A 【ВХІД】Мікро: 5В-2А/9В-2А/12В-1,5А 18Вт(макс.): QC3.0 QC2.0 Apple 2.4A BC1.2 [ВИХІД]Вихід USB3: 4,5 В-5 А/5 В-4,5 А/5 В-3 А/9 В-2 А/12 В-1,5 А 22,5 Вт (ма USB-порт повербанка Remax RPP-566 підтримує швидке заряджання 22,5 Вт і заряджає протягом перших 30 хвилин з більш потужним виходом. Порт Type-C RPP-566 підтримує подачу живлення високої потужності 22,5 Вт з кабелем для швидкого заряджання та заряджає iPhone14 на 50% за перші 30 хвилин. Також доступний цифровий дисплей, що показує стан швидкої зарядки і рівень заряду батареї, що залишився. Powerbank має 2 вбудовані кабелі для швидкої зарядки!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 80000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Высота | 186 мм |
| Вес | 1852 г |



